W zgodzie z naturą.

Poznaj nas

Innowacje od 20 lat

Eytelia, belgijska firma założona w 1995 r., zapisała swoją rolę w propagowaniu zalet krzemu poprzez stworzenie interdyscyplinarnego zespołu specjalistów i prowadzenie ciągłych badań i analiz.

Firma ma dzisiaj ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji suplementów diety oraz żeli do ciała z wykorzystaniem wysoce biodostępnego krzemu, który można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi aktywnymi innowacyjnymi składnikami.

Odpowiedzialny biznes

Eytelia, lider innowacyjnych produktów opartych na bioaktywowanym krzemie, jest producentem, któremu bliskie są potrzeby ochrony i podtrzymywania zasobów środowiska naturalnego.

Ekologiczna flota

Eytelia podejmuje także wysiłki w celu zwalczania globalnego ocieplenia, takie jak zastąpienie floty samochodami elektrycznymi oraz wdrażanie restrykcyjnych środków ograniczających emisję gazów cieplarnianych.

Recycling w produkcji

Zielona społeczność

90%
Eytelia jest od wielu lat członkiem Fost Plus - belgijskiej organizacji do spraw recyklingu opakowań, która każdego roku przetwarza aż 90% opakowań kończących jako odpad w Belgii. „Green Dot Logo” umieszczone na opakowaniu potwierdza, że Eytelia bezpośrednio partycypuje w finansowaniu selektywnej zbiórki, sortowania i recyklingu opakowań.

Wszystkie opakowania PET wykorzystywane przez Eytelię już w tej chwili nadają się do recyklingu. Eytelia planuje jednak pójść dalej i podjęła projekt wprowadzenia opakowań w pełni biodegradowalnych dla wszystkich swoich płynnych produktów.

100% Ekoopakowania

Pełna biodegradowalność do 1 marca 2020

Eytelia przewiduje, że od 1 marca 2020 r. wszystkie opuszczające fabrykę opakowania na produkty płynne będę biodegradowalne.